skip to Main Content

REKONSTRUKCE BYTŮ A DOMŮ V PRAZE

Podívejte se na námi realizované rekonstrukce!

+420 777 713 192

0
let na trhu
0
milionů prostavěno
0
měsíců záruka

Jako jedni z mála disponujeme jedním z nejvyšších hodnocení v rámci portálu nejřemeslníci, které vychází z hodnocení samotných klientů na základě skutečně provedených zakázek.

Jako rodinná stavební firma se snažíme ke každému klientovi přistupovat velice individuálně, aby byl s konečným výsledkem rekonstrukce domu, či bytu, spokojen.

Ukázky rekonstrukcí domů a bytů

Reference

Klient z Kamenného Přívozu nás poptal na rekonstrukci předtím neobývaného domu. Po prostudování projektové dokumentace jsme klientovi navrhli alternativní technická řešení za účasti statika, díky kterým se nám podařilo finančně optimalizovat vlastní rekonstrukci domu. Během rekonstrukce došlo k celkové přestavbě domu, zhotovení přístavby a rozšíření zastavěné plochy. Stavba byla komplexně řešena od sanačních prací (podřezání, izolace základů), nových vyzdívek, zhotovení nových stropů, rekonstrukce střechy, renovace omítek, zhotovení nových podlah až po finální omítky, dodávky francouzských dveří a oken, nového nerezového komínu a zateplení fasády.

Jednalo se o rekonstrukce rodinného dvougeneračního domu. Z původní poptávky týkající se rekonstrukce koupelny a WC se zakázka během realizace rozšířila o rekonstrukci společných prostor domu, dále také zateplení celé fasády domu a zhotovení ocelového schodiště.

Z původního staršího jednopatrového rodinného domu jsme zhotovili komplexní rekonstrukcí dvoupatrový dům, který rodině dodal nový rozměr bydlení. Došlo ke úplné rekonstrukci zahrnující demontáž původní střechy, stropů, provedení nových stropních konstrukcí, vyzdívky nového patra, zhotovení nové střechy včetně klempířských prvků. Uvnitř dále proběhly veškeré rozvody, podlahy, příčky, obklady, dlažby, sanita apod.

Na základě projektové dokumentace došlo k rekonstrukci starých nebytových prostor na nové moderní fitness centrum. Rekonstrukce zahrnovala komplexní dodávky stavebních prací od bourací práce, přes nové vyzdívky, nové podlahové konstrukce, novou střechy, fasádu až po nové vybavení. Rekonstrukce fitness centra obnášela kromě stavebních prací také dodávky elektro, vody, kanalizace, topení, plynu a klimatizace. Vše bylo dodáno tzv. na klíč.

V rámci rekonstrukce bytu na Střížkově jsme klientovi nabídli komplexní servis v podobě vyhotovení návrhu dispozic bytu, doporučení vhodných výrobků po samotnou realizaci. Celá rodina po dobu rekonstrukce žila v rekonstruovaném bytě, takže zde byl velký tlak na plnění časového plánu a každodenní úklidy stavby. V rámci rekonstrukce se provedla nová elektroinstalace, koupelna a WC včetně renovace kuchyně, chodby a obývacího pokoje.

Pro majitelku bytu v Letňanech jsme provedli rekonstrukci celého bytu kromě koupelny a WC. Došlo k renovaci stropů, stěn a podlah včetně dodávky kuchyňské linky, dveří a rekonstrukce elektroinstalací v celém bytě. Vše bylo situováno do bílých tónů, aby prostory působily čistým světlým dojmem.

Před zahájením prací jsme s SVJ Praha 4 vybrali vhodné materiálové řešení. V rámci zakázky došlo k rekonstrukci společných prostor domu (8 pater) včetně přízemí, kde se nacházely sklepy, kolárny a technické místnosti. V celém panelovém domě byly provedeny nové omítky, malby, podlahy, zábradlí a dveře.

Vzhledem k problémům původní skladby střechy došlo ke komplexní rekonstrukce střešního pláště pomocí nového bednění, nadkrokevní izolace a provedení nové plechové krytiny. Zároveň došlo kolem celého domu k provedení zateplení fasády pod střechou a výměny všech střešních oken.

V rámci této zakázky došlo k zateplení a provedení nové fasády rodinného domu. Jelikož byly klienti s pracemi spokojeni, rozšířili zakázku i na úpravu vnitřních prostor, terasy a také zateplení půdy.

Klient požadoval renovaci zašlé fasády, došlo tedy k odstranění porostu z fasády, jejímu očištění, provedení výztužné tkaniny s lepidlem a nové strukturální omítky. Zároveň bylo zrenovováno zábradlí u vstupu domu a markýzy.

Back To Top